Hakkımızda

Bu sayfada Biz kimiz? Neyi amaçlıyoruz? gibi çeşitli sorulara cevap bulabilirsiniz.

Hostintegra Internet Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Global bir müşteri tabanına sahip çeşitli barındırma çözümleri sunarak kalite ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Hostintegra Kimdir?

Hostintegra İnternet Hizmetleri 29 Kasım 2015 Tarihinde kurulmuştur.Kesintisiz ve kaliteli hizmetler vererek müşterilerinin arzularını yerine getirmeye çalışmaktayız , Uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Kendine ait alt yapı yatırımı sayesinde her zaman güncel donanımlara sahiptir.

Hostintegra Neler Yapar?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.
E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.
Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.
Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.
Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.


İletişim Bilgilerimiz

Müşteri Hizmetleri: +90 553 387 17 03
Mail Adresimiz info@hostintegra.com
Skype Adresimiz: hostintegra


Ticari Bilgilerimiz

Kayıtlı Vergi Dairesi: Halkalı V.D
Kayıtlı Vergi Numarası: 9720445451
Kayıtlı Yer Sağlayıcı Belgesi: Mecit Yılmaz ( BTK Websitesine gitmek için tıklayın. )

Çözümlerimizin Seçiminiz için ne anlama geldiğini öğrenin

Sektörünüzdeki yükselişiniz biz sağlayıcı için önemlidir.

Son Teknoloji Cloud

Son teknoloji Cloud altyapı ile sizlere en hızlı hizmeti sunmaktayız.

Üst Düzey Güvenlik

Ddos, Botnet, Layer7, Spoof, udp, Tcp Tarzı ataklar korumamız altında.

7/24/365 Destek

Tecrübeli ve hızlı ekibimiz sayesinde daha hızlı ve bilinçli destek hizmeti.

Copyright © 2015 - 2021 - Hostintegra.com - All Rights Reserved.