SSL Sertifikaları

Websitenizi koruyun ve ziyaretçilerinize güven verin.

Doğrulama düzeyinizi seçin

Alan Adı Doğrulama (DV)

Basit Güvenlik

Dakikalar içinde aktif et.Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için ideal.

Satın Al

Organizasyon Doğrulama (OV)

Güçlü işletme düzeyinde SSL

Sertifikada mevcut olan şirket kimliği, şirketler için ideal

Satın Al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maksimum Koruma ve Güven

Şirket isimli yeşil adres çubuğu ile e-ticaret için ideal

Satın Al

Emin olamadınız mı? Tüm sertifikaları görüntüleyin

SSL Sertifikası nedir?SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılmasına izin verir. SSL ile, web siteniz https protokolünü kullanabilir ve son kullanıcının web tarayıcılarında bağlantı güvenliğini göstermek için bir yeşil ikon gösterir.

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullanıyor olsa da, sağladıkları güven ve iddia düzeyi de değişir. Standart SSL (Etki Alanı Doğrulanmış) Sertifikalar, SSL sertifikasının en kolay ve en yaygın türüdür. OV ve EV Sertifikaları son kullanıcılara daha fazla güven sağlayarak sertifikayı barındıran şirket veya kuruluşun kimliğini doğrular.

EV Sertifikaları en yüksek düzeyde doğrulama ve güven sunar. Ayrıca adres çubuğunda şirket veya kuruluşun adını yeşil olarak gösterir. Bu, görüntüleyenlerin ziyaret ettikleri siteyi onaylamak için fazladan adımlar atıldığını anlayabilecekleri anlık ve görsel bir yoldur. Bu nedenle, çoğu büyük şirket ve kuruluş EV sertifikalarını seçmektedir.

Tarayıcılar değişiyor, hazır mısınız?

HTTPS aracılığıyla açılmayan web sayfaları Google Chrome ve Mozilla Firefox'ta "güvenli değil" olarak işaretlenir. Web siteniz bunlardan biri olabilir mi?
Dünyanın en popüler tarayıcıları olarak, bu durum küresel internet trafiğinin yaklaşık %70'ini etkileyecek ve diğer tarayıcı şirketleri de aynı yöntemi uygulayacak.
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, müşterilerinizin işlemlerini 256 bit veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile güvende tutmanıza yardımcı olur. Bir sertifika satın alın ve otomatik alan kontrol doğrulamasıyla kayıt yoluyla hızlandırın. Hepsinden iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı ürünler arasında. Maliyetlerimizi düşük tutuyor ve birikimleri size aktarıyoruz.

  ₺77.95TRY/yr
  Daha Fazla
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Web sitenizi hızlı bir şekilde koruyun. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumayı başlatmanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve verme işlemiyle, QuickSSL Premium SSL sertifikanızı almanız sadece birkaç dakika alır. Bundan sonra, sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolay. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

  ₺344.86TRY/yr
  Daha Fazla
 • GeoTrust True BusinessID

  Bussiness Class SSL - sadece daha iyi. İşiniz için SSL güvenliğini seçmeye gelince, çok fazla seçeneğin var. GeoTrust ile karar kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinizin sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikanızı global olarak güvenilir bir sertifika yetkilisinden alması için güvenliğini ciddiye aldığını bilmelerini sağlar.

  ₺432.26TRY/yr
  Daha Fazla
 • Symantec Secure Site

  Uygun maliyetli koruma ve endüstri belirleme gücü alın. Güvenlikteki ilk adresten. İşlem dışı ve / veya dahili sitelerinizi 256 bit şifrelemeyle koruyun. Yapman gerekenden fazlasını harcamadan.

  ₺1436.13TRY/yr
  Daha Fazla
 • Symantec Secure Site Pro

  ECC şifreleme ve proaktif güvenlik açığı değerlendirmesiyle tüm sitenizin güvenliğini güçlendirin. Alabileceğiniz en güçlü şifreleme için işlemlerinizi, verilerinizi ve iletişiminizi ECC, RSA ve DSA algoritmaları ile koruyun.

  ₺3491.12TRY/yr
  Daha Fazla
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik bildirimi yapın. GeoTrust® True BusinessID with EV (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında en yüksek düzeyde kimlik doğrulamasını görsel olarak onaylayan birinci sınıf kurumsal SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk her şeyi söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, adres çubuğunun yüksek güvenlikli tarayıcılarında yeşile döndüğü zaman fark eder ve kuruluş alanı, işletmenizin adı ile GeoTrust arasında dönmeye başlar.

  ₺781.84TRY/yr
  Daha Fazla
 • Symantec Secure Site EV

  Güvence gücünü sitelerinize ve güvenliğinize ekleyin, her ziyaretin her saniyesinin korunduğunu görsel hatırlatıcılarla birlikte. Ziyaretçilerinize, işlemlerinin RSA ve DSA algoritmaları ile korunduğuna dair görsel güvence verin. Hepsi bir sertifika ile.

  ₺3491.12TRY/yr
  Daha Fazla
 • Symantec Secure Site Pro EV

  En gelişmiş şifreleme algoritmasını görsel güvence ipuçlarıyla birleştirin, sorgulamadan güvenle. Müşterilerinizi gerçekte 256 bit şifreleme ve 3 algoritma ile koruyun, aynı zamanda sitenizde olduklarına dair görsel kanıt sağlayın.

  ₺5239.04TRY/yr
  Daha Fazla
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, * .alanadiniz.com'a verilen bir düşük maliyetli SSL sertifikası ile birden çok alt alanı güvenceye almanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256 bit şifrelemeyle koruyun. Otomatik alan adı kontrol doğrulaması, site kimlik doğrulamasını bir esinti yapar. RapidSSL'de, ihtiyacınız olan SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sağlamaya inanıyoruz.

  ₺649.57TRY/yr
  Daha Fazla
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Alanınızı ve tüm aynı düzey alt alanlarınızı hızlı bir şekilde koruyun. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikaları, tüm alt etki alanlarınızı tek bir sertifika üzerinde korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik e-posta kimlik doğrulama işlemimiz, sertifikanızı birkaç dakika içinde almanız anlamına gelir. QuickSSL Premium joker sertifikaları ile sınırsız sayıda alt etki alanı ve sınırsız sayıda sunucu elde edersiniz - işiniz büyüdükçe uyum sağlayacak bir sertifika.

  ₺1153.28TRY/yr
  Daha Fazla
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Wildcard sertifikasının rahatlığıyla sertifika yönetimini basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID Joker sertifikaları, tek bir sertifika üzerinde birden fazla alt etki alanını güvence altına almanıza, yönetim süresini ve maliyetini azaltmanıza olanak tanır. Şirketinizin ana sayfası veya posta sunucunuzun ana bilgisayar adı olsun, hassas bilgileri korumak sizin hedefinizdir - ve bu bizim de hedefimizdir.

  ₺1917.99TRY/yr
  Daha Fazla

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılmasına izin verir. SSL ile, web siteniz https protokolünü kullanabilir ve son kullanıcının web tarayıcılarında bağlantı güvenliğini göstermek için bir asma kilit gösterecektir.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Sadece bilgisayarınız ile bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi olduğunu doğrular.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı seviye vardır. Alan Validasyonu (DV), Organizasyon Onaylandı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve Symantec'in bir sertifikayı vermek için gerektirdiği ve geçerli olduğu bilgilerle ilgilidir. Daha yüksek sertifika seviyeleri daha fazla bilgi gerektirir ve çoğu zaman tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için ziyaretçilere kuruluş adını gösterir.

Web Güvenliğindeki en güvenilir markalardan alıp sizlere ulaştırıyoruz.