Yükleniyor...

Sanal Sunucu

Sanal Sunucu çözümlerimiz, büyüyen ve çalışmak için güvenilir bir altyapıya ihtiyaç duyan web siteleri için mükemmeldir.

Sanal sunucularda ortak özellikler

Ortak Özellikler
Hızlı Kurulum Limitsiz Trafik İşletim sistemi seçeneği
Entegre SSD & RAID Koruması Entegre DDoS koruması Tam yetkili kullanıcı
Tam yetkili kullanıcı Seçilebilir kontrol paneli Gelişmiş ağ kolaylığı
Sunucu kopyanızı oluşturma ve dağıtma Kolay sunucu transferi SAN storage

Sanal sunucunuzu seçin

Sanal Sunucu çözümlerimiz, büyüyen ve çalışmak için güvenilir bir altyapıya ihtiyaç duyan web siteleri için mükemmeldir.

CPU ---

RAM ---

DİSK ---

HAT ---

TRAFİK ---

aylık
Bilgi
Yüksek süreli alımlarda indirim yapılmaktadır.
Satın AL

Yüksek performanslı disk yapısı

SSD disk altyapımızı, performansı yüksek ve maksimum hızda müşterilerimize sunabilmekteyiz. Tüm sunucularımızın ortak özelliği olan SSD Disk, sabit sunuculara karşı internet sitenizin internet üstünde barındırmasına yardımcı olur. Yüksek performanslı, uygun maliyetli SSD disk ile sunucu ihtiyacınızı standart hale getirdik.

scalable

Saldırı Koruması

DDoS Koruması, web sitenizde meydana gelen anlık saldırılara karşı koruma kalkanı oluşturur ve meydana gelebilecek riskleri otomatik şekilde en aza indirir. Gelişmiş DDos koruması ile internet siteniz daima güvende. DDos koruması sayesinde sunucularınız firewall desteğiyle yüksek güvenlik altındadır.Esnek AltyapıEsnek altyapı özelliği sayesinde arzu ettiğiniz zaman kontrol panelinizden sunucunuzun özelliklerini (IP adresi, disk RAM) artırabilirsiniz.

provisioning

Özelleştirilmiş Yönetim Paneli

Kullanıcı için özel olarak geliştirilen admin paneli üzerinden arzu ettiğiniz işlemleri anında yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde kullanıcıya kolay kullanım sunmaktadır.

redundant

Sanal Sunucu Hızlı Cevaplar

Sunucu Kiralama nedir?
  • Kiralık Sunucu hizmeti olarak da bilinen Sunucu Kiralama (Dedicated Server), Teknotel sunucularının kurumların özel kullanımları için tahsis edildiği servistir. Diğer bir avantajı ise sunucuların profesyonel Data Center ortamında barındırılması, yüksek hızda ve kesintisiz erişim hizmetleri ile birlikte sunulmasıdır.

Sunucu Kiralama avantajları nelerdir?
  • Sunucu Kiralama servisi ile donanım ve lisans satın almanız gerekmez. Aylık belli bir kira ücreti karşılığında her çeşit ihtiyacınıza yönelik fiziksel sunucu tahsis edilir.

Kiralık Sunucularda hangi uygulamaları çalıştırabilirim?
  • Kiralık Sunucularda e-mail, web, e-ticaret, e-marketing, B2B, ERP, CRM, portal, control panel, veri tabanı vb. çeşitli kritik ve yüksek trafik ihtiyacı olan iş uygulamalarınızı çalıştırabilir, yedek sunucu ve/veya veritabanı sunucusu olarak kullanabilirsiniz.